Manicure Kraków Wieliczka
Centrum tipsów w Krakowie

Piękne tipsy

Tipsy Kraków Zdrowie i uroda to skarby, które chcemy posiadać jak najdłużej. Uroda uzależniona jest od zdrowia, bo tylko zdrowe włosy, zdrowa skóra, zdrowe zęby i paznokcie wyglądają pięknie. Natura niestety, nie jest sprawiedliwa i w różnym stopniu obdarza nas zdrowiem i pięknem całego ciała. Wygląd włosów, skóry i paznokci jest ogromnie ważny. Te ostatnie są czymś w rodzaju naszej wizytówki. Paznokcie u dłoni widzą wszyscy: ci, z którymi się witamy, ci, którym coś podajemy i ci, z którymi rozmawiamy gestykulując. Piękno paznokci, to przede wszystkim pozbawione skórek, ładnie opiłowane, wygładzone, uformowane i pomalowane płytki paznokciowe.

Paznokcie Kraków Niestety, kondycja ich bywa różna. Jedni mają paznokcie twarde i mocne, paznokcie innych są kruche i łamliwe. Panie, które mają problemy z utrzymaniem długich i pięknie wyglądających paznokci, chętnie korzystają z możliwości, jakie dają tipsy. Co to takiego? Tipsy to syntetyczne nakładki, które swym wyglądem nie różnią się od naturalnych paznokci. Nakładki te przykleja się na krótko przycięte płytki paznokciowe i formuje według życzeń klientek. Tak wykonane tipsy mogą mieć różne kształty i długości. Można piłować je w kształt migdała lub nieco bardziej na sportowo. Tipsy bardzo łatwo się maluje, bo są idealnie gładkie. Innymi rodzajami tipsów są naturalne i długie paznokcie, pokrywane akrylem lub żelem. Dzięki temu stają się one mocniejsze, gładsze i bardziej widoczne. Zarówno nakładki, jak i paznokcie żelowe i akrylowe, wyglądają naturalnie.

Manicure Kraków Nakładki trzymają się paznokci, dzięki specjalnemu klejowi. Żel i akryl trwale pokrywają płytki paznokciowe i nie ma możliwości, by je uszkodzić. Panie, które chcą, by ich dłonie wyglądały wyjątkowo oryginalnie, elegancko i szykownie, mogą skorzystać z możliwości wykonania na paznokciach, całkowicie przezroczystych tipsów ze szkła. Pod takie tipsy zatapia się różnego rodzaju maleńkie ozdoby. Równie ciekawą odmianą sztucznych paznokci, są przezroczyste, ale mieniące się wybranym kolorem tipsy wodne. Wyglądają one niczym kolorowe szkiełka nałożone na paznokcie. Wyjątkowo pięknie, bogato i szykownie prezentują się tipsy bursztynowe. Tipsy takie można zdobić na wiele sposobów.

W Centrum Edukacji ASP w Krakowie, zrobisz sobie tipsy!

Zapraszamy na:
  • Tipsy żelowe.
  • Tipsy akrylowe.
  • Tipsy fiberglass.
  • Makijaż, wizaż, sylizacja.
  • Zabiegi kosmetyczne w Krakowie.

Prowadzimy również kursy kosmetyczne, manicure i wizażu!

Kursy w ASP:
  • Tipsy akrylowe.
  • Tipsy, zdobienie 3D, clear, natural, aqua, glitter, pearl, russian style.
  • Międzynarodowy Certyfikat.
  • W ofercie także: wizaż, kosmetyka.

Zobacz także: